Cartoon Jazz - Музика з мультфільмів

Cartoon Jazz - Музика з мультфільмів

Cartoon Jazz - Музика з мультфільмів «Мультики» - слово-чарівна паличка, на яке відгукуються і підстрибом біжать до телевізора, ноутбука або планшета усі діти в світі. Так що приховувати! Дорослим теж до душі таке чарівне дозвілля!

19 серпня відомі українські джазмени Квінтет Богдана Кравчука перенесуть слухачів до мультяшної країни за допомогою музики. Готуйтеся почути програму з улюблених мультфільмів у джазовій інтерпретації.

Це не перший мульт-концерт, який грають музиканти. Минулого літа вони вже збирали хлопчиків, дівчаток, а також їх батьків в затишних стінах Caribbean Club з тією ж метою - трішечки повернутися в дитинство і відчути себе неслухняною, навіженою і вічно зацікавленою дитиною.

19 серпня ми будемо танцювати під кращі композиції з диснеївських мультфільмів: «Красуня і Чудовисько», «Книга Джунглів», «Корпорація Монстрів», «Білосніжка і сім гномів».
Безумовно, на маленьких і великих гостей чекає й музика з радянських мультфільмів: душевна колискова мами-ведмедиці, завзята пісенька розбійників з «Бременських музикантів» і багато інших.

З нетерпінням чекаємо вас усією сім'єю на концерті, де оживають герої мультфільмів і звучить музика, що повертає у дитинство!

Квитки у продажу:

- у касі клуба за телефоном 067 224 4111;
- у касах квиткових операторів
- онлайн http://bit.ly/Cartoon__Jazz

Вартість: 120 - 450 грн

купить билет