Джаз для дорослих з Олексієм Коганом 27 липня

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом 27 липня

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом 27 липня 27 липня український джазмен і радіоведучий Олексій Коган готує нову зустріч поціновувачів музики для дорослих.

«Сила джазу у тому, що, по-перше, він мінливий, мов хамелеон. По-друге, джазовий музикант ніколи не зіграє одну і ту саму п'єсу однаково», - сказав в одному з інтерв'ю Олексій.

Так само й концерти «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» щомісяця різні - з особливою програмою і несподіваними запрошеними гостями. Незмінним лишається одне - неповторна джазова атмосфера, що панує там.

А відповідають за неї Jazz in Kiev Band - Лаура Марті, Володимир Ліхошва, Володимир Камінський, Артем Менделенко, Олексій Коган і Валерій Волков.

Лаура Марті, Jazz in Kiev Band: «На концертах «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» слухач може дозволити собі раз по раз відкривати не тільки нові композиції, а й дізнаватися цікаві факти, пов'язані з ними. Почути історію написання пісень або якісь факти з життя самого композитора. Це допомагає краще відчути і запам'ятати почуту пісню».

Чекаємо вас 27 липня на концерті, де можна відкрити і відчути джаз та насолодитися дорослою музикою.

Квитки у продажу:

- у касі клубу за телефоном 067 224 4111
- у касах квиткових операторів
- онлайн http://bit.ly/Kogan_27

Вартість квитків: 180 - 690 грн

купить билет