АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ С ПРОГРАММОЙ «ОДИН НА ЛЬДИНЕ»

АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ С ПРОГРАММОЙ «ОДИН НА ЛЬДИНЕ»

АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ С ПРОГРАММОЙ «ОДИН НА ЛЬДИНЕ»Концерт Олексія Большого 3-го лютого в Caribbean Club Concert Hall з програмою «Один на крижині» – це музика дорослої молоді.
Тема кохання  та самотності у авторській пісні, що виконана оксамитовим низьким тембром з легкою блюзовою гітарою. Вона нікого не залишить байдужим!
В усі часи будуть мати успіх – хороша музика і погані хлопці. Тим більше, коли хороша музика написана цікавим чоловіком, котрому є що сказати, є про що заспівати.
До початку сольної кар’єри, Олексій уже пройшов становлення як успішний музикант та автор пісень, співпрацював з відомими українськими артистами. Наприкінці дев’яностих років створив відомий гурт «Cool before», серед кількох знакових композицій гурт випустив вічну пісню «Осеньзолотая», котру вже не раз переспівали в різних стилях.
Зараз Олексій працює у жанрі, який сам він називає «дуже хороший шансон». Та виконує  музику, яка допомогає відігрітися душею і набратися сил.
Кожен його концерт – це зустріч справжніх друзів, котрі скучили за хорошою музикою, душевною піснею та глибоким голосом з проникливою хрипотою.
В творчості Олексія Большого можна знайти різноманітні теми, властиві жанру шансон – ніжна любов до жінок, жорстоке, але захопливе життя справжнього чоловіка та ситуації, котрі роблять наше життя повним, насичують змістом.
Завжди лишайся самим собою – насолоджуйся гарною дорослою музикою на концерті
Олексія Большого!

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4

http://uaparty.com/company/caribbean-club/