Авіатор

Авіатор

АвіаторУ День Закоханих не пропустіть виступ гурту AVIATOR - найромантичнішого бойз-бенду України!

У ексклюзивну святкову програму ввійшли улюблені композиції - «В твоих глазах», «По небу», «Стокгольм», «Весна», «Березы», «Трава у дома», «Рыжая», «Запрещаю». Наживо артисти виконають старі хіти та новинки, що були презентовані у 2016 році.
Тріо AVIATOR - це класичний бойз-бенд, який співає романтичні пісні та розбиває дівочі серця. В композиціях гурту гармонійно поєднуються чоловічі голоси та жива музика.
AVIATOR  називають одним з найліричніших колективів української естради. 
За 12 років свого існування вони надихнули тисячі шанувальників на романтичні вчинки. Їх пісні сповнені ніжності та мелодизму.
"Пісні треба співати від чистого серця" (с) - саме так вони визначили свою творчість багато років тому та цього ж принципу дотримуються сьогодні! Головна тема пісень  AVIATOR - кохання.
14-го лютого гурт виступить у своєму "зірковому складі", який знають та люблять всі прихильники вже багато років: Ігор Воєвуцький, Андрій Сторож, Дмитро Тодорюк.
Гостей чекає атмосфера свята, любові, енергії незабутніх емоцій!
Зі сцени Caribbean Club Concert Hall артисти виконають ніжний та проникливий мікс з пісень про кохання та романтичні балад.
Подаруйте собі та коханій людині справжнє свято - щира жива музика, затишна зала, м’яке світло свічок та неповторне відчуття, що цей вечір для вас двох.
Поринемо у атмосферу кохання та ніжності разом!

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ: 250—990 ГРН

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4

http://uaparty.com/company/caribbean-club/