Ексклюзивний акустичний концерт PUR:PUR

Ексклюзивний акустичний концерт PUR:PUR

Ексклюзивний акустичний концерт PUR:PUR “Коли всередині сяє світло, стає неважливо: по темній чи по світлій стороні дороги йти”

9-го вересня не пропустіть ексклюзивний акустичний концерт вражаючих PUR:PUR на сцені Caribbean Club Concert Hall.
Гурт існує вже більше 8 років і за цей час завоював прихильників по всьому світу. В лютому 2016 року вони підкорили серця багатомільйонної аудиторії конкурсу "Євробачення". Виступ PUR:PUR у фіналі відбіркового етапу в Києві став справжнім проривом та підняв їхню популярність на небувалу висоту.
Кожен концерт гурту - це атмосферне та магічне дійство. В їхній музиці безмежність космосу, сила океану та чистота кришталя. Їхні пісні витончені та потужні.
Після сотень концертів та десятків фестивалів PUR:PUR презентують в Києві ексклюзивну акустичну програму. Це новий експеримент гурту, нова віха в їхньому розвитку, якою вони поділяться з гостями концерту. Вони мрійники, які роблять мрії реальністю.
9-го вересня наживо пролунають пісні, що вже стали хітами, та вибране з попередніх альбомів гурту. Не обійдеться без несподіванок, які приємною вразять поціновувачів якісної та стильної музики. Вперше артисти виконають програму, що повністю складаться з акустичного аранжування їх власної творчості.
Гурт PUR:PUR для багатьох став відкриттям. А для когось їх популярність стала заслуженою винагородою за щиру музику, душевність та безсумнівний талант.
Затишний зал Caribbean Club Concert Hall ніби створений для таких концертів: близьких, інтимних, для розмов “один на один”. Живий виступ PUR:PUR залишить незабутнє.

Вартість квитків: 120 – 650 грн

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4
Детальніше: http://caribbean.com.ua/ru/item/pur-pur

Відео:

Національний відбір Євробачення-2016 

https://www.youtube.com/watch?v=xrzibVpKzVM

Кліпи:
https://www.youtube.com/watch?v=250ZWFD-syY