ESTHETIC VOICE

ESTHETIC VOICE

ESTHETIC VOICEСольний концерт вокального гурту ESTHETIC VOICE

6-го березня 6 голосів поєднаються, щоб створити великий концерт і подарувати диво.
ESTHETIC VOICE - це акапельний колектив, що виконує у авторському аранжуванні світові хіти, українські пісні та власні твори.
Їх спів - це симбіоз потужних голосів та тонкого відчуття композиції. Кожну ноту вони відчувають та трансформують, кожну пісню виконують у самобутній індивідуальній манері. У їхньому акапельному аранжуванні композиції набувають нового звучання та вишуканості.
Вокалісти ESTHETIC VOICE - справжні майстри своєї справи, які повністю віддають себе. Своєю творчістю вони відкривають красу жанру співу a cappella слухачам.
Цей гурт став відкриттям A Capella Fest Kiyv 2016. Кожна композиція у їх виконанні заряджає та надихає.

У колективі поєднались жіночі та чоловічі голосі:
Яценко Анастасія
Кулакова Анастасія
Яценко Вадим
Данюк Віктор
Надолинський Євген
Алексєєнко Дмитро

Ви почуєте улюблені пісні, нові драйвові хіти та авторську музику. Наживо у акапельному виконанні пролунають  “Personal Jesus” Depeche Mode, “Злива” Андрія Хливнюка, Джамали та Дмитра Шурова, “Moves Like Jagger” Maroon 5, “Маменькин сынок” Джамали, “Я не той, хто тобі потрібен” 5nizza, “Uptown Funk” Bruno Mars, “Moonlight Drive” The Doors, інші відомі пісні та українські народні хіти як "Гуцулка Ксеня", "Ой, чий то кінь стоїть", "Червона рута" Володимира Івасюка, тощо.
До виступу колективу приєднаються зіркові гості. Але їх імена поки що залишимо інтригою.
Щирі почуття, відверті емоції, шалене кохання та 100% відсотків гарного настрою - відчуйте справжню музичну насолоду на концерті ESTHETIC VOICE.

НАЧАЛО
20:00
СТОИМОСТЬ БИЛЕТОВ:
80—360 ГРН

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4

http://uaparty.com/company/caribbean-club/