NATALIE PAPAZOGLU — WHITNEY HOUSTON TRIBUTE

NATALIE PAPAZOGLU — WHITNEY HOUSTON TRIBUTE

NATALIE PAPAZOGLU — WHITNEY HOUSTON TRIBUTE18-го квітня вперше велике трибьют-шоу неймовірної Уітні Хьюстон у Києві!

Її визнали однією з кращих вокалісток XX століття! За інформацією Книги Рекордів Гінеса Уітні Хьюстон є найтитулованішою артисткою музичної індустрії. На її рахунку найбільша кількість різноманітних премій, титулів та нагород!

Вже у квітні легендарні композиції пролунають наживо у Києві!

Голос Уітні - неповторний. Знайти гідного виконавця пісень легендарної співачки дуже складно!
Наталі Папазоглу | Natalie Papazoglu називають українською Уітні Хьюстон за філігранну техніку та унікально яскравий голос, діапазоном більш ніж чотири октави.
Вона українська співачка, автор і виконавець власних пісень, фіналістка телепроекту X-Factor, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.
Влітку 2016 -го вийшов експериментальний міні альбом співачки, який складається з трьох пісень: синглу "Не ворог", який шанувальники мають можливість чути на радіо, "Обними" та "Незалежна".
В грудні Наталі презентувала відео роботу на свій перший сингл “Неворог”, яка є в ротації в телевізійному музичному просторі. Незабаром українські слухачі зможуть почути нові роботи.
У супроводі віртуозних музикантів Наталі виконанні найвідоміші композиції Уітні Хьюстон. Гості почують наживо хіти, які підкорили серця мільйонів меломанів у всьому світі.
Цей концерт варто почути, щоб переконатись у існуванні вокального дару.
У концерті також приймуть участь зіркові гості.
Домініканський співак з дивовижною харизмою - Антоніо Гомез Круз.
Та чарівна Shanis - фіналістка багатьох вокальних телевізійних проектів та лауреат міжнародних конкурсів.
8-го квітня почуйте музичну спадщину головної Співачки про Кохання - Уітні Хьюстон - наживо. Романтичні балади та справжні хіти - калейдоскоп улюблених пісень!

Начало:20:00

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4

http://uaparty.com/company/caribbean-club/