Nicole

Nicole

11-го квітня концерт Nicole Project — новий джазовий голос України в Caribbean Club.
В рамках проекту «Авторський Понеділок» ми знайомимо з новими іменами, відкриттями та талантами, що з’являються на українській сцені.
11-го квітня концерт співачки Nicole, що була визнана у 2015 році свіжим подихом української джазової сцени.
В ній африканська кров та пристрасть, що дають їй особливе відчуття музики. Композиції у виконанні Nicole мають глибину та щирість, вони змушують слухачів по-особливому відчути ритми та мелодії.
В авторському проекті Nicole музичні акценти зроблені на чуттєвому виконанні соулу, джазу, фанку та елементів блюзу. Всі ці стилі відкриються та засяють для слухачів як самоцвіти на сонці. Талант співачки дозволяє їй передати колорит, глибину та красу музики з африканським корінням, розкрити її душу.
Неможливо не поринути у лірику та мелодію, які виконує Nicole.
Кожна її пісня — це історія, наповнена переживаннями та яскравими емоціями. Сильний вокал та артистичність передають зміст кожної пісні та знаходять відгук у серцях слухачів.
11-го квітня відбудеться незвичайний концерт. Адже разом з Nicole виступатимуть її друзі — талановиті музиканти та артисти.
В програмі концерту композиції, які вже виконувались зі сцени, та презентація зовсім нових пісень в стилі соул-джаз-фанк.
Стейдж-бенд складатиметься з прекрасних музикантів:   Олексій Кузьменко  — бас-гітара   Сергій Дячок  — соло-гітара   Віталій Ісаєв  — клавіші   Андрій Чмут  — саксофон   Андрій Ткачук  — барабани
А імена зіркових гостей ми розкриємо ближче до концерту.
Талановита та неординарна Nicole — це справжня прикраса української джазової сцени.
Вже 11-го квітня запрошуємо познайомитись з новою артисткою, остаточно прокинутись від зимової сплячки та зарядитись життєдайною енергією весни!

Вартість квитків: 80-270 грн.
вул. Семена Петлюри, 4
067 224 41 11
Детальніше: http://caribbean.com.ua/ru/afisha/item/nicole