Новорічний Карнавал 2016

Новорічний Карнавал 2016

Найяскравіша святкова ніч року все ближче.

Прощання з роком, що минув та зустріч нового року — це не тільки весело, але й відповідально: «Як рік зустрінеш, так його і проведеш»!

Саме час запланувати святкування Нового Року в гарній компанії, з феєричною шоу-програмою , живою музикою, танцями, великою ялинкою та чудовим настроєм в центрі зимового Києва.

Дотримуючись прекрасної традиції Caribbean Club влаштовую НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ та запрошує разом провести святкову ніч!

Для гостей виступить Зірковий Гість —  Monatik . Співак, ім’я якого звучало у радіоефірах та не сходило з екранів весь 2015 рік. Музичні нагороди та зіркові дуети сипались один за одним.

Для усіх прихильників танців виступить  Remol’s Cover Band & Rigo  — запальний кубинсько-домініканський творчий тандем виконає композиції, які розривали танцювальні майданчики по всьому світу.  Remol' Cover Band

Протягом усієї ночі веселі конкурси, приємні подарункі, жарти від професійного ведучого, багато-багато посмішох та щирих привітань!

Поспішайте забронювати кращі місця для себе та друзів.  У вартість квитка ввійшли шоу-програма , пляшка шампанського та холодні закуски. Інші страви та маколики для святкового столу ви можете обрати у нашому Спеціальному Новорічному Меню.

Дзвоніть вже зараз нашому адміністратору і ми оберемо для вас кращі місця з врахуванням усіх ваших вимог  067 224-41-11

Побачимось на Новорічному Карнавалі в Caribbean Club!

Ціна: 1100 — 2600 грн

Адреса: вул. Симона Петлюри, 4

Подробнее: http://caribbean.com.ua/ru/afisha-club/item/novorichnij-karnaval-2016