Павло Табаков

Павло Табаков

16 січня у Києві, в Caribbean Club, — Павло Табаков із новою Новорічно-Різдвяною програмою «Сніг без пауз»

Для співака та композитора Павла Табакова Новорічно-Різдвяні концерти стали вже доброю традицією. Щозими володар титулу «Голос країни» радує своїх шанувальників святковими концертними програмами, сповненими Любові, Добра та Теплоти. І 2016-ий рік не стане винятком! У суботу, 16 січня, Павло Табаков запрошує меломанів у популярний київський клуб Caribbean Club — на найдушевніші концерти цієї зими «Сніг без пауз». Початок — о 20:00.

У своїй новій святково-зимовій концертній програмі Павло Табаков обіцяє заколядувати п’ятьма мовами: українською, польською, англійською, французькою та іспанською! Концерти «Сніг без пауз» — це також традиційні українські колядки в оригінальних версіях, авторські новорічно-різдвяні пісні, зимові та світові хіти. Поруч із уже відомими колядами і піснями з альбому «Різдво для двох», а також минулорічним різдвяним синглом «Мирне Різдво», цієї зими Табаков готує не одну прем’єру і не один музичний сюрприз.

— Кажуть, у час Різдва небеса відкриваються — і Божа благодать сходить на Землю. Людям залишається лише відкрити свої серця і щиро приймати цей щедрий дар, — каже Павло Табаков. — Особисто для мене зима — дуже благодатний період. Це час не тільки гарного святкового настрою, а й своєрідного очищення: білий сніг, який вкриває землю, наче очищує все і всіх довкола. Цій чистоті радіють око і душа. А музика, особливо колядки та різдвяні пісні, у цей період допомагають усім нам стати добрішими і об’єднатися довкола світлого та вічного. Тож поспіваймо у це Різдво разом! Та й так, щоб зарядитися позитивними емоціями на цілий рік!  У січні 2016 року Павло Табаков і його команда із Новорічно-Різдвяними концертами об’їдуть різні міста України: Львів, Київ, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю та ін. Цей тур співак присвячує 10-річчю своєї сольної пісенної кар’єри: рівно десять років тому артист переміг у найпопулярнішому на той час талант-шоу на українському телебаченні «Шанс».

Концерти Павла Табакова «Сніг без пауз» — це двогодинне музичне дійство, наповнене тільки справжніми емоціями. Зробіть собі та своїм рідним подарунок — завітайте на найдушевніші концерти зими-2016.

Відео із минулорічної Новорічно-Різдвяної програми Табакова «Різдво для двох»:
Довідка. Павло Табаков — переможець популярного вокального проекту на українському телебаченні «Голос країни-2» (канал «1 1»). Раніше — переможець телепроекту «Шанс» (канал «Інтер»). У 2007–2011 рр. випустив чотири різножанрові альбоми: «Тільки ти моя», «Різдво для двох» (колядки і різдвяні пісні), «Ти підпалила рай» і «Кава-Blues». У березні 2013 р. вийшов п’ятий альбом «Мій світ» — під лейблом компанії Universal Music Group, контракт з якою співак підписав після перемоги у «Голосі країни». Разом із командою Табаков успішно провів два концертні тури містами України — з програмами «Тільки ти моя» і «Мій світ». Учасник масштабних музично-мистецьких проектів «Проект Івасюк» і «Незабутня Квітка». Гастролював і гастролює за кордоном: США, Канада, Франція, Польща, Голландія, Швейцарія, Італія…

Початок о 20:00

Квитки:  80-390 грн

ул. Симона Петлюры,
4 067 224-41-11