УСЕИН БЕКИРОВ И «КИЕВСКИЕ СОЛИСТЫ»

УСЕИН БЕКИРОВ И «КИЕВСКИЕ СОЛИСТЫ»

УСЕИН БЕКИРОВ И «КИЕВСКИЕ СОЛИСТЫ»

УСЕИН БЕКИРОВ И «КИЕВСКИЕ СОЛИСТЫ»

2 лютого у Caribbean Club Concert-Hall довгоочікувана прем'єра і союз музичних талантів - Національний камерний оркестр «Київські солісти», Ігор Закус, Віктор Павелко, Євген Уваров і Максим Кондратенко у проекті Усеіна Бекірова «Awakening».
Усейн Бекіров – майстер джазової імпровізації, талановитий композитор, аранжувальник і творець оригінальних джаз-бендів з яскравим авторським репертуаром. У 2006 році він брав участь у сольному проекті Джамали на фестивалі Jazz Koktebel, а 14 квітня 2016-ого презентував альбом «Taterrium».
«Taterrium» – це своєрідний підсумок творчого десятиліття Бекірова. Над альбомом працювали більше 20-ти музикантів: Максим Малишев, Андрій Кузьминчук, Джамала, Артем і Володимир Лебедєви, Євген Дідик та інші.
Перші джазові уроки Усейн отримав від батька – відомого джазового музиканта Різи Бекірова. Піаніст надихався музикою Вагіфа Мустафа-Заде, Маккоя Тайнера, Хербі Хенкока, Бреда Мелдо і Девіда Гарфілда, а вищу освіту здобув у Національній Музичній Академії України ім. П. І. Чайковського.
«Київські Солісти» – постійні учасники фестивалів і концертів в Україні та за її межами. На ХХХ Віденському Міжнародному фестивалі-конкурсі вони отримали Гран-прі і перші премії в номінаціях «Камерні оркестри» та «Всі оркестри».
«Солісти» – перший і єдиний колектив, який підкорив вимогливу публіку Сінгапуру і його легендарного політичного лідера – «Батька націй» Лі Куан Ю. Ансамбль дав концерт у Відні (Австрія) з нагоди інавгурації України Парламентською Асамблеєю ОБСЄ та виступав у таких відомих залах, як Люксембурзький палац і ЮНЕСКО в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика національна філармонія у Варшаві, Радіокультурхаус у Відні і Всесвітня виставка «Експо-2005» в Японії. «Київські солісти» представляли Україну на саміті країн ЄС в Брюсселі, де зіграли у кращому залі Бельгії «Flagey».
За внесок у репрезентацію української виконавської культури в світі Міністерство закордонних справ України надало «Солістам» звання «Посол української культури».
«Ансамбль «Київські солісти» цілеспрямовано спокусив слухачів і повів їх до світу музичних насолод, пропонуючи неймовірну подорож до європейської музичної культури, одним з джерел якої стала для нас Україна». Le temps

Склад квінтету Усеіна Бекірова в програмі AWAKENING:
Усейн Бекіров - клавіші
Ігор Закус - бас
Віктор Павелко - саксофон
Євген Уваров - гітара
Максим Кондратенко - барабани

Стоимость билетов:100—450 ГРН

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4

http://uaparty.com/company/caribbean-club/