Viva España. Концерт музики та танцю фламенко.

Viva España. Концерт музики та танцю фламенко.

Viva España. Концерт музики та танцю фламенко.4-го лютого запрошуємо вас поринути у чудовий світ ритмів та мелодій Іспанії у концерті «Viva Espana».
«Viva Espana» — запальне та чуттєве Фламенко від Piano Flamenco Band у Caribbean Club Concert Hall.
Гостей чекає потужний ритм, магія мелодій фламенко, емоційний танець та неймовірний вокал.
Piano Flamenco Band — український ансамбль, що виконує оригінальну версію фламенко на основі традиційної іспанської музики та джазових варіацій.
Засновниця колективу Вікторія Гаврик додала до традиційного складу інструментів фортепіано. Характерне «іспанське» звучання гітари та кахони набуло нової мелодійності завдяки клавішній партії.
Фортепіано, гітара, перкусія, скрипка, флейта, вокал та танець - все це робить Piano Flamenco Band унікальним колективом.

Команда Piano Flamenco Band складається з віртуозних артистів, що закохані у іспанську культуру:
Вікторія Гаврик — фортепіано, композитор, художній керівник ансамблю
Оксана Залізняк - вокал
Олексій Гмиря — перкусія
Павло Попроцький — флейта
В’ячеслав Філонов — скрипка

Важлива складова події - танець, який в практиці фламенко теж є частиною музики. В проекті приймають участь прекрасні танцівниці Ольга Островерх та Тетяна Осипчук.
В репертуарі концерту «Viva Espana» композиції кращих іспанських композиторів у авторському аранжуванні. Гості події наживо познайомляться з творчістю Пако де Лусія (Paco de Lucia), Монтсе Кортес (Montse Cortes), Пабло Малдонадо (Pablo Maldonado), Марії Толедо (Maria Toledo), Алекса Конде (Aleх Conde).
Всі ці композитори є визнаними у світі, неодноразово отримували музичні премії за свої твори у стилі фламенко, серед яких Греммі (Grammy), Latin Music Awards та інші.
А також ви почуєте авторську музику, створену автором та керівником проекту - талановитою піаністкою та композитором Вікторією Гаврик та гітаристом-віртуозом Євгеном Седько.
Фламенко — це музика народжена жагучою пристарастю, щирими емоціями та палкими почуттями. Розкрийте серце назустріч музиці 4-го лютого у Caribbean Club Concert Hall!

Стоимость билетов:100—290 ГРН

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4

http://uaparty.com/company/caribbean-club/