Open Menu
Wake CUP Bar

Wake CUP Bar

Wake CUP Bar працює в ритмі великого міста, поспішаючи разом з перехожими і в той же час, даруючи їм хвилини спокою та тиші. Це місце, де на кілька хвилин зупиняється час. Забігши сюди можна зробити глибокий вдих, випити запашної кави та продовжити свій шлях, сміливо йдучи назустріч новому дню.

Wake CUP Bar

Wake Cup Bar - це симбіоз смачної та швидкої їжі, доброзичливої атмосфери і демократичних цін. Тут можна смачно і швидко поснідати, спостерігаючи за тим, як прокидається місто на Дніпр, тут можна пообідати з колегами, відволіктися від робочої метушні та поспішаючих буднів, тут можна випити запашної кави, спостерігаючи за перехожими і розмовляючи з друзями. Тут атмосфера народжується сама, а настрій задається гостями.

Wake CUP Bar

За затишними столиками можна зустріти абсолютно різних людей, в цьому і полягає філософія місця - тут і студенти, які готуються до іспитів, і консервативні чиновники, які вивчають пресу за ланчем, і сім'ї з дітьми, і галаслива молодь, яка зайшла за кавою по шляху в парк. Це місце пронизане атмосферою міста і тут кожен знайде свій куточок.

Wake CUP Bar

Wake CUP Bar - місце з відкритою кухнею і відкритою душею!