ТОП- 9 ПОДАРУНКІВ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ.

ТОП- 9 ПОДАРУНКІВ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ.Нещодавно взнали дивну річ, виявляється не так багато людей святкують День закоханих. Парадокс, правда? Торгові центри заповнені серцями, ресторани прикрашені, романтичні фільми вже в прокаті, а люди не святкують? Як так?

Давайте спочатку пригадаємо історію створення цього свята? Їх є декілька, але в нас є улюблена:

Трошки історії

Те, що Валентин був молодим священником і вінчав закоханих підпільно  вже мабуть всі чули, а чому він це робив певне знають не всі . За легендою римський імператор Клавдій II дуже хотів завоювати світ, а для цього йому треба було створити найсильнішу армію. Він прийняв рішення заборонити одружуватись воїнам, бо вважав, що сім’я найбільше шкодить воїнам у службі.

Але ж кохання сильніше всіх заборон, правда? Так думав і Валентин - він зжалився над закоханими та вінчав іх підпільно, бо сам був священником. Проте ця добра справа тривала недовго. На Валентина доклали піддані імператора і за таку непокору Валентина приговорили до страти. У в’язниці Валентин встиг закохатись у незрячу доньку наглядача та зумів зцілити її. Вже перед самою смертю Валентин залишив для неї прощального листа та підписав його «твій Валентин» дівчина не відповіла - було вже пізно,  вона прочитала листа після його страти. Так і повелося, що саме в цей день прийнято святкувати день закоханих та дарувати валентинки.

Тож пропонуємо в дань пам’яті такої романтичної історії обов’язково святкувати цей день.Ми згодні з думкою, що нагадувати про свою любов варто не тільки 14 лютого, але ж так приємно приймати участь у всьому цьому «червоному ажіотажі».
Та яке свято обійдеться без подарунків? День закоханих точно ні.
UMa & UMi піклується про нерви чоловіків тому вирішили створити власний рейтинг ТОП-9 подарунків, які точно порадують ваших дівчат: великих та маленьких.

1.   Ювелірні прикраси

Донечки завжди хочуть бути схожими на мам, тож подаруй їм таку можливість - парна прикраси UmaUmi MiniMe якраз створена для того, щоб мама з донькою носили однакові прикраси, тільки в мами більшого, а в доньки меншого розміру. Залишиться лише спостерігати за тим, як твої дівчата сяють від радості.

2.   Солодощі та валентинки

Хто ж не любить солодощі? Навіть дівчатам, що завжди сидять на дієтах інколи хочеться, щоб їх побалували солоденьким, тим паче, що зараз є безліч варіантів пп тістечок. А якщо не пп, то солодощі приготовлені власними руками, або тістечко з надрукованим листом на їстівному папері, або просто гарне тістечко. Важливо: гарно упакувати.


Фото від The Cake

3.     Парфуми

Подарунок хороший, але за умови, що ви знаєте смаки вашої обраниці. Парфуми - індивідуальна річ, вони можуть коштувати нереальних грошей і просто не сподобатись.


Фото від Louis Vuitton

 

4.  Плюшеві іграшки

Цей подарунок більше підійде для молодших дівчат, хоча що це за стереотипи? Цей подарунок підходить усім, хто любить зберігати всілякі зворушливі речі.Фото від Turbosquid

 

5.  Враження

Великої популярності набули подарунки-емоції: шоколадний SPA, стрибок з парашутом, прогулянка верхи на коні, майстер класи, масаж, і ще мільйон варіацій. Подарунок, що берегтимуть в пам’яті.

6.  Подорож

Крута ідея і вигідна, тому що такий подарунок ви даруєте не тільки їй, а й собі! Зробіть нарешті міні-відпустку та приділіть час один одному. Подарунок недешевий, проте крутий.

7.  Вечеря у ресторані

Спробуйте щось нове, незвичну кухню чи відвідайте ресторан в якому ви ще не були. Смачна їжа, нопої та жива музика… Що може бути краще?
Важливо завчасно забронювати столик, бажано ще за місяць 

8.  Гаджети

В еру диджиталізаціїї без гаджетів нікуди. Подарунок, що гарантовано хоче будь яка дівчина, навіть, якщо не зізнається.

9.  Абонемент у спорткомплекс

Це для найближчих. Одна дівчина може образитись на таких подарунок, а інша навпаки – зрадіти.
Тож думайте чи варто так ризикувати?

Рейтинг створений в більшому випадку для чоловіків, але можливо дівчата щось і для себе знайдуть або просто покажуть чоловікам і назвуть потрібні пункти
Приємного  свята та великого кохання ♥

 

ДРУГИЕ МАТЕРИАЛЫ:

by Влад